زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷

کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ با حضور داوطلبان ۶ گروه آزمایشی علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی ، هنر و دامپزشکی در روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه برگزار شد . با توجه به ادغام ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ، کلیه متقاضیان رشته محل های دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد در این آزمون حضور داشتند . پس از آن داوطلبان بر اساس نتایج اولیه کارشناسی ارشد ۹۷ اقدام به انتخاب رشته محل های مورد نظر کرده و بر اساس علاقه خود در انتخاب رشته کارشناسی ارشد و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ شرکت نمودند . حال به مرحله پایانی که همان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ می باشد نزدیک می شویم . در این مرحله پس از بررسی ۱۰۰ کد رشته محل انتخابی داوطلب ، محل قبولی وی اعلام خواهد شد . با توجه به اخبار گوناگونی که در این روزها در خصوص زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۹۷ منتشر می شود ، این مقاله را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم .

 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۷

همان طور که گفتیم نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ در دو مرحله به اطلاع داوطلبان خواهد رسید . در مرحله اول کارنامه اولیه کارشناسی ارشد داوطلب منتشر شده و طی آن رتبه و تراز وی مشخص خواهد شد . در مرحله دوم نیز محل قبولی داوطلب اعلام خواهد شد . سال گذشته نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد روز ۱۰ شهریور ماه توسط سازمان سنجش منتشر شد و بر اساس آن نتایج قبولی هم برای دانشگاه سراسری و هم دانشگاه آزاد اعلام شد . امسال نیز زمان پیش بینی شده برای اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۷ دهه اول شهریور ماه می باشد . بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۷ روز دوشنبه ۱۲ شهریور ماه اعلام می شود . در حال حاضر نتایج نهایی کارشناسی ارشد ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است .

با توجه به این که انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد به صورت مجزا صورت می گیرد ، سازمان سنجش صرفا محل قبولی متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد را اعلام می کند و این دسته از داوطلبان برای مشاهده کارنامه خود می بایست به سایت azmoon.org مراجعه نمایند .

مطالب مشابه...

0 افکار در “زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *