اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸

با توجه به افزایش روزافزون علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی ، امسال نیز شاهد حضور متقاضیان بسیاری در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ بودیم . این آزمون در روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه به صورت یکپارچه و هماهنگ توسط سازمان سنجش برگزار شد و کلیه متقاضیان رشته محل های دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد در آن حضور داشتند . پس از اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد ۹۸، مسیر متقاضیان جدا شده و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد به صورت مجزا صورت گرفت . حال به موعد اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ نزدیک شده و شاهد انتظار داوطلبان برای لحظه اعلام نتایج هستیم . متقاضیانی که در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ شرکت کرده و رشته محل های مورد علاقه خود را انتخاب نموده اند برای اطلاع از نتایج نهایی خود می بایست پیگیر اخبار و اطلاعیه های مرتبط باشند . ما نیز به منظور رفاه حال این دسته از داوطلبان ، جزئیات مربوط به زمان و نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ را در ادامه شرح می دهیم .

 

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸

سال گذشته نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، روز ۱۰ شهریور ماه اعلام شده و کارنامه داوطلبان روز ۱۲ شهریور ماه منتشر شد . امسال نیز بر اساس اخبار منتشر شده توسط منابع موثق شاهد اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ در دهه اول شهریور ماه خواهیم بود. با توجه به جدیدترین اخبار منتشر شده زمان احتمالی اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ هفته پایانی شهریور ماه می باشد .

در حال حاضر نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ منتشر شده است .

 

نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸

نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org اعلام می شود . از این رو متقاضیان می بایست در زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ به سایت مذکور مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات درخواستی نتایج خود را مشاهده نمایند . نحوه مشاهده نتایج آزمون به این شکل است که داوطلب پس از ورود به سایت sanjesh.org بر روی لینک ” مشاهده نتایج دانشگاه آزاد اسلامی ” کلیک می کند .

در صفحه بعد می بایست گزینه ورود به سیستم را کلیک کند .

در ادامه دو روش جستجو برای داوطلب ظاهر می شود . یکی بر اساس شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام و دیگری بر اساس شماره پرونده و اطلاعات فردی .

پس از درج اطلاعات و ورود به میز کار خود امکان مشاهده نتایج ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ برای شما فراهم می شود .

در صورتی که داوطلبان به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی نداشته باشند ، می توانند با مراجعه به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش نسبت به دریافت شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد اقدام نمایند .

مشاوره اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸

در صورتی که انتظار میرفت نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ به صورت مجزا و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام شود ، اما با تغییراتی که در نحوه اعلام نتایج صورت گرفت سازمان سنجش نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ را در سایت خود منتشر کرد . به عبارت دیگر داوطلبان رشته محل های دانشگاه آزاد با مراجعه به سایت sanjesh.org می توانند محل قبولی خود را مشاهده نمایند . پس از آن احتمالا کارنامه نهایی داوطلبان به صورت مجزا در سایت azmoon.org منتشر شده و در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت . به دلایل نامعلوم نتایج ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ با تاخیر اعلام شد . این در حالی است که سال گذشته محل قبولی داوطلبان ارشد دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری به صورت هم زمان از طریق سایت سازمان سنجش منتشر شده بود .

در صورتی که در هیچ یک از انتخاب های خود پذیرفته نشدید می توانید شانس خود را در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ امتحان کنید . علاوه بر این ، شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ و تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ هم می تواند فرصت دوباره ای برای کسب رتبه قبولی باشد . البته به دلیل اخبار منتشر شده مبنی بر عدم برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت در سال جاری ، ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۸ راه سریع تری برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد می باشد .

مطالب مشابه...

0 افکار در “اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *