مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸

با توجه به افزایش روزافزون علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ، هر ساله با داوطلبانی مواجه هستیم که پس از اتمام زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ، تصمیم به شرکت در این آزمون گرفته و یا بعضا از ثبت نام جا مانده اند . سازمان سنجش برای این دسته از داوطلبان تدابیری اندیشیده و امکان ثبت نام را در فرصت دیگری برای آن ها فراهم می کند . لذا داوطلبانی که در زمان ثبت نام یا تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ موفق به درج اطلاعات خود نشده اند ، می توانند در این مهلت در نظر گرفته شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از مطالعه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ فرم مربوطه را تکمیل نمایند . در ادامه زمان در نظر گرفته شده برای مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ را به اطلاع داوطلبان می رسانیم .

زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸

پس از اعلام زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ ، شاهد وقفه زمانی چند ماهه از زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ تا زمان حضور داوطلب در جلسه آزمون خواهیم بود . سازمان سنجش در اواسط این بازه زمانی مهلت چند روزه ای برای جاماندگان از ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ در نظر می گیرد . سال گذشته زمان اعلام شده برای مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد از ۳۰ بهمن ماه لغایت ۳ اسفند ماه بود . نکته قابل توجه این است که نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ در این مرحله مانند قبل بوده و متقاضیان پس از پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ مجاز به درج اطلاعات ثبت نامی خود می باشند .

ویرایش اطلاعت ثبت نامی در زمان مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸

از جمله قابلیت هایی که در مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ در اختیار داوطلبان قرار می گیرد امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی می باشد . از این رو متقاضیانی که در مراحل قبل اشتباه یا مغایرتی در فرم ثبت نام خود داشته اند در این زمان می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ اقدام نمایند .

مطالب مشابه...

0 افکار در “مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *