کارت ورود به جلسه دکتری ۹۸

کارت ورود به جلسه کنکور دکتری ۹۸ حاوی اطلاعات مهمی همچون نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه ، شماره پرونده ، شماره داوطلبی ، سهمیه ثبت نامی ، گروه آزمایشی ، کد رشته امتحانی و نام رشته امتحانی است و باید به درستی مشخصات داوطلبان را نمایش دهد در نتیجه همراه داشتن کارت مذکور جهت احراز هویت شرکت کنندگان در جلسه آزمون الزامی می باشد . به همین دلیل اطلاع از زمان ، نحوه ویرایش اطلاعات و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸ بسیار مهم است که در ادامه به توضیح مختصری در ارتباط با آن می پردازیم .

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸

داوطلبانی که در کنکور دکتری ۹۸ ثبت نام کردند، حتما می بایست برای حضور در جلسه آزمون مدرک شناسایی معتبر عکس دار ( کارت ملی یا شناسنامه ) و کارت ورود به جلسه دکتری را دارا باشند . در نتیجه علاقه مندان به شرکت در آزمون دکتری سراسری ۹۸ باید با مراجعه به سایت سنجش برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸ اقدام نمایند . زمان دریافت کارت ورود به جلسه معمولا چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۸ می باشد .

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد ۹۸ از روز سه‌ شنبه مورخ ۹۷/۱۱/۳۰ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۰۲ بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت .

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸

داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری سراسری ۹۸ را دارند ، می بایست قبل از روز آزمون ، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org رفته و صحت اطلاعات مندرج در کارت خود را بررسی کرده و در صورت عدم وجود مغایرت ، نسبت به پرینت آن اقدام نمایند . لازم به ذکر است که داشتن اطلاعات ثبت نامی ( شماره پرونده ، شماره داوطلبی و … ) برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری ۹۸ الزامیست .

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸

به دلیل تاثیر برخی از اطلاعات ثبت نامی آزمون دکتری در نتایج اولیه و نهایی ، صحت اطلاعات وارد شده اهمیت زیادی دارد . از این رو داوطلبان در حین دریافت کارت ورود به جلسه موظف به بررسی تمامی اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری هستند و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در ارتباط با (( نام خانوادگی و نام ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، کد ملی ، معدل مقطع کارشناسی ، تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی ، موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی ، معدل مقطع کارشناسی ارشد ، تاریخ فارغ‌ التحصیلی کارشناسی‌ ارشد ، موسسه فارغ‌ التحصیلی کارشناسی‌ ارشد ، هیات علمی ( مربی ، آموزشی ، رسمی ) و دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی )) امکان ویرایش در سایت سنجش وجود دارد . اطلاعات (( جنسیت ، نوع معلولیت ، عکس ، زبان خارجی )) قابل ویرایش نیست و اگر داوطلبان تناقضی در هر یک از آن ها دیدند ، می بایست به باجه های رفع نقص مراجعه کنند تا ایراد مشاهده شده را برطرف سازند .

لازم به ذکر است که متقاضیان مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید حتما در ویرایش اطلاعات ، معدل خود را تا تاریخ ۳۰ / ۱۱ / ۹۷ وارد کنند .

نگهداری از کارت برای تکمیل مراحل بعدی این آزمون از جمله مشاهده نتایج اولیه دکتری ۹۸ ، تکمیل فرم انتخاب رشته دکتری ۹۸ و … الزامیست .

مطالب مشابه...

0 افکار در “کارت ورود به جلسه دکتری ۹۸”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *