تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

سازمان سنجش به عنوان مجری برگزاری کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ بازه زمانی مشخصی برای ثبت نام این آزمون درنظر گرفته و از طریق سایت sanjesh.org به اطلاع متقاضیان می رساند . داوطلبان می بایست در این زمان به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ مراجعه کرده و فرم اینترنتی مربوطه را تکمیل نمایند . بر اساس تجربیات سال گذشته ، احتمالا پس از موعد قانونی اعلام شده با داوطلبانی مواجه خواهیم بود که به دلایل مختلف از ثبت نام جامانده و درخواست تمدید این زمان را دارند . سازمان سنجش نیز به منظور فراهم شدن تسهیلات لازم برای این دسته از داوطلبان ، بازه زمانی جداگانه ای در نظر گرفته و فرصت مجددی در اختیار داوطلبان قرار می دهد. . تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ آخرین فرصت برای اعلام علاقه مندی در این آزمون می باشد که به متقاضیان توصیه می کنیم حتما در این زمان برای ثبت نام اقدام نمایند . ما نیز به منظور اطلاع رسانی داوطلبان از این مهلت به نگارش این مقاله پرداخته ایم .

زمان تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

بر اساس پیش بینی های صورت گرفته ، ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ احتمالا از نیمه دوم مهر ماه آغاز خواهد شد . سال گذشته سازمان سنجش به دلیل درخواست های مکرر داوطلبان این زمان را به مدت ۱۰ روز تمدید کرد . جاماندگان از ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور می بایست در مهلت مجدد اعلام شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند . بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش مهلت قانونی ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ که از ۲۹ مهر ماه لغایت ۶ آبان ماه اعلام شده بود ، به منظور رفاه حال داوطلبان تا ۱۲ آبان ماه تمدید شد .

ویرایش اطلاعات ثبت نام در تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

سازمان سنجش در زمان تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ اطلاعات ثبت نامی کلیه داوطلبان را بر روی سایت خود قرار داده و از این طریق امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ را نیز فراهم می کند . از این رو متقاضیانی که در موعد مقرر ثبت نام در درج اطلاعات خود بی دقتی کرده و اشتباهی در فرم خود دارند در این زمان می توانند برای تصحیح این اطلاعات اقدام نمایند .

مطالب مشابه...

0 افکار در “تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *