تمدید مهلت ثبت نام دکتری ۹۷

سازمان سنجش ، هر ساله پس از اتمام مهلت ثبت نام آزمون دکتری ، یک بازه زمانی چند روزه در اختیار داوطلبانی که در این مدت موفق به ثبت نام نشده اند ، قرار می دهد . امسال نیز این فرصت در اختیار جاماندگان قرار می گیرد . اگر شما نیز به هر دلیلی نتوانستید در زمان اعلام شده برای ثبت نام آزمون دکتری ۹۷ اقدام کنید ، در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور دکتری ۹۷ شانس دوباره خواهید یافت . در ادامه درباره مهلت تمدید ثبت نام دکتری ۹۷ توضیح داده ایم .

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۹۷

در سال ۹۵ ، ثبت نام کنکور دکتری از ۱۶ تا ۲۱ آذر ماه بود و بعد از اتمام این زمان ، سازمان سنجش تا ۳۱ آذر ماه این زمان را تمدید کرده بود . امسال نیز انتظار می رود تا یک بازه زمانی کوتاه مدت بعد از زمان ثبت نام کنکور دکتری ( یکم تا هفتم آذر ماه ۹۶ ) از یک تا چند روز برای این دسته از افراد مشخص شود . به دلیل کوتاه بودن فاصله زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۷ و زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۷ ، احتمال اینکه در ماه های آینده زمان مجددی برای تمدید مهلت ثبت نام مشخص کنند ، بسیار کم است . با این وجود آن دسته از افرادی که از ثبت نام جا مانده اند ، می توانند قبل از زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ، با ارسال درخواست به سازمان سنجش ، تقاضای ثبت نام کنند . تضمینی در موافقت با درخواست جاماندگان از ثبت نام نیست ولی توصیه می شود حتما این کار را انجام دهید.

نحوه ارسال درخواست به سازمان سنجش

هر فردی که از ثبت نام دکتری جامانده است و به هر دلیلی نتوانسته در این آزمون ثبت نام کند ، می تواند بعد از ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org از طریق منوی سیستم پاسخگویی که در سمت چپ صفحه وجود دارد ، عبارت ورود به سیستم پاسخگویی را انتخاب کند .

بعد از ورود به صفحه بعد باید در سایت عضو شوید . برای اینکار فقط به یک ایمیل احتیاج دارید .

فرم صفحه زیر را تکمیل کرده و دکمه تائید را فشار دهید . حال سازمان سنجش نام کاربری و کلمه عبور را به ایمیل شما ارسال خواهد کرد .

حال می توانید مجددا به صفحه سیستم ارسال درخواست رفته و بعد از وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور ، به سیستم وارد شوید .

اکنون می توانید از قسمت درخواست جدید ، دلیل خود برای جاماندن از ثبت نام را وارد کرده و از سنجش بخواهید که اطلاعات شما را ثبت کند .

مطالب مشابه...

0 افکار در “تمدید مهلت ثبت نام دکتری ۹۷”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *