زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ – ۹۸

دانشگاه پیام نور هر ساله پس از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد و ثبت نام از پذیرفته شدگان این مرحله از روش دیگری تحت عنوان کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدام به پذیرش دانشجو می کند . ثبت نام این آزمون یک بار در سال و توسط سازمان سنجش صورت می گیرد . از این رو متقاضیان شرکت در این آزمون می بایست پیگیر اخبار و اطلاعیه های منتشر شده توسط سازمان سنجش باشند تا از زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ – ۹۸ مطلع شوند . ثبت نام این آزمون معمولا اواخر مهر ماه آغاز شده و به مدت یک هفته الی ۱۰ روز ادامه می یابد . داوطلبان می بایست در این زمان به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ مراجعه کرده و پس از دانلود دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل فرم اینترنتی اقدام نماید . با توجه به کوتاه بودن مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ممکن است بسیاری از متقاضیان از ثبت نام جامانده و فرصت شرکت در این آزمون را از دست بدهند . از این رو در این مقاله سعی کرده ایم تاریخ احتمالی ثبت نام این آزمون را در اختیار داوطلبان قرار دهیم . به محض اعلام زمان دقیق ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ – ۹۸ مقاله را بروزرسانی خواهیم کرد .

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ – ۹۸

سال گذشته ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور از ۲۳ مهر ماه آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه داشت . بر اساس تجربیات سالیان گذشته پیش بینی می شود امسال هم ، زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ اواخر مهر ماه یا اوایل آبان ماه باشد . داوطلبان این آزمون که پس از ثبت نام به عنوان دانش پذیر تلقی می شوند می بایست با برنامه ریزی و مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور خود را برای حضور در جلسه آزمون آماده می نمایند . پذیرفته شدگان این مرحله از نیمسال دوم یعنی بهمن ماه وارد دانشگاه شده و در رشته محل قبولی خود ادامه تحصیل می دهند . احتمالا امسال هم طبق روال سالیان گذشته شاهد تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ خواهیم بود اما به داوطلبان توصیه می کنیم به منظور اطمینان خاطر بیش تر ثبت نام خود را در همان مهلت اولیه انجام دهند.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ از روز یک شنبه ۲۹ مهر ماه لغایت یک شنبه ۶ آبان ماه می باشد .

مطالب مشابه...

0 افکار در “زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ – ۹۸”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *