زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸

اولین گام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ مطالعه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد و تکمیل فرم ثبت نام بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در این دفترچه می باشد. طبق روال سالیان گذشته ، ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ در یک بازه زمانی که توسط سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان می رسد انجام می شود.

متقاضیان می بایست در این مهلت در نظر گرفته شده به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام نمایند. سازمان سنجش به منظور اطلاع رسانی به موقع داوطلبان حدودا دو ماه قبل از شروع ثبت نام جدول زمان بندی آزمون کارشناسی ارشد را در سایت خود منتشر می کند تا متقاضیان بر اساس آن برنامه ریزی خود را انجام داده و از فرآیند آزمون جا نمانند.

در این جدول زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ و زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ درج می شود. با توجه به زمان بندی سال گذشته این سازمان ، پیش بینی می شود زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ اواسط آذر ماه ۹۷ باشد. احتمالا امسال نیز طبق روال سال گذشته دو بازه زمانی دیگری نیز با عنوان تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ و مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ برای بازماندگان از ثبت نام در نظر گرفته می شود.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸

نکته قابل توجه این است که امسال نیز آزمون به صورت هماهنگ توسط سازمان سنجش برگزار شده و بازه زمانی اعلام شده برای ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ مختص کلیه داوطلبان دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد می باشد و مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مهلت جداگانه ای برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ در نظر نمی گیرد.

بر اساس اعلام سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ جمعه ۱۶ آذر لغایت یک شنبه ۲۵ آذر ماه ۹۷ می باشد.

مطالب مشابه...

0 افکار در “زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *