اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

کلیه داوطلبانی که در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ در جلسه آزمون حضور داشته و با یک دیگر به رقابت پرداختند ، می توانند نتایج خود را در سایت سازمان سنجش مشاهده نمایند . پیرو اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ محل قبولی داوطلبان مشخص شده و پذیرفته شدگان می توانند از نیمسال دوم یعنی بهمن ماه در کلاس های درس حاضر شوند . به دلیل رقابتی بودن این آزمون و محدودیت ظرفیت رشته محل ها ، تنها داوطلبانی در مرحله اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور موفق خواهند بود که تسلط بیش تری بر روی مفاهیم دروس امتحانی داشته و نمره قابل قبول تری نسبت به سایر رقبا کسب کرده اند . از این رو ممکن است برخی داوطلبان با وجود کسب نمره قبولی ( حداقل ۱۲ به ازای هر درس ) جزو پذیرفته شدگان این آزمون نباشند . با توجه به این که سوالات کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از دروس ترم اول مقطع کارشناسی ارشد هر رشته می باشد ، پذیرفته شدگان این آزمون ، دوره دانشجویی خود را از ترم دوم آغاز می کنند . در ادامه زمان و نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

مطابق دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ از آن جا که زمان شروع تحصیل پذیرفته شدگان این آزمون از نیمسال دوم یعنی بهمن ماه می باشد داوطلبان می توانند نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ را در دهه اول بهمن ماه سال جاری در سایت سازمان سنجش مشاهده نمایند . از این رو داوطلبانی که در آزمون روز ۲۳ آذر ماه حضور داشته اند باید در این زمان به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و پس از مشاهده کارنامه خود در صورت قبولی برای ثبت نام در دانشگاه اقدام نمایند .

نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

داوطلبان به منظور مشاهده نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ می بایست در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و از منوی سمت راست گزینه ” پیام نور ” را انتخاب کنند . پس از آن با کلیک بر روی لینک ” اعلام نتایج کارنامه آزمون دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور – کارشناسی ارشد ۹۷ ( نوبت نوزدهم ) ” سامانه اعلام نتایج به نمایش در می آید . در این صفحه سه روش جستجو برای مشاهده و چاپ کارنامه داوطلبان وجود دارد که تصویر زیر گویای آن می باشد .

روش اول : بر اساس شماره داوطلبی و شماره شناسنامه
روش دوم : بر اساس شماره پرونده کارت اصلی و شماره شناسنامه
روش سوم : بر اساس شماره پرونده کارت اصلی و شماره داوطلبی

تذکر : در هر سه روش علاوه بر پر کردن فیلدهای مذکور باید عبارت امنیتی انتهای صفحه هم درج شود .

شماره داوطلبی و پرونده متقاضیان بر روی کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ درج شده است . در صورتی که داوطلبان به این کارت دسترسی ندارند می توانند شماره پرونده خود را از فرم ثبت نام استخراج کرده و از روش دوم برای مشاهده نتایج استفاده کنند .

گاها با داوطلبانی مواجه هستیم که تمام اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده و نمی توانند هیچ کدام از روش های بالا را به کار ببرند . این داوطلبان می توانند در زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ از طریق ثبت درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اطلاعات ثبت نامی خود را بازیابی کنند .

مطالب مشابه...

0 افکار در “اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *