هزینه ثبت نام دکتری ۱۴۰۰

ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۰ همانند آزمون دکتری سال گذشته به صورت غیرحضوری و اینترنتی می باشد . داوطلبان واجد شرایط شرکت در آزمون دکتری ، باید علاوه بر آماده کردن مدراک مورد نیاز جهت ثبت نام و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد ۱۴۰۰ ، کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری را خریداری کنند . زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۰ ، یکم تا هفتم آذر ماه ۹۶ می باشد . در ادامه به بیان نحوه خرید کارت اعتباری و میزان هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۰ می پردازیم .

نحوه خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۰

برای خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۰ دو راه وجود دارد .

راه اول : متقاضی شرکت در آزمون دکتری ۱۴۰۰ باید بعد از شروع زمان ثبت نام که یکم تا هفتم آذر ماه ۹۶ است با ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور از منوی سمت چپ سایت ، (( خرید کارت اعتباری )) را انتخاب کرده و وارد صفحه سیستم خرید ایترنتی کارت اعتباری سازمان سنجش آموزش کشور شود .

در این صفحه اطلاعات تمامی کارت های اعتباری فعال موجود می باشد . با کلیک بر روی لینک (( سریال ثبت نام دکتری ۱۴۰۰ به اضافه علاقه مندی به دریافت پیامک های اطلاع رسانی از سازمان سنجش بابت مراحل مختلف آزمون )) و زدن دکمه (( تائید و ادامه )) وارد صفحه ای می شوید که باید اطلاعات شخصی که شامل نام ، نام خانوادگی ، شماره تلفن ثابت ، شماره تلفن همراه و پست الکترونیک خود را وارد نمایید . همچنین در این صفحه می توانید درگاه پرداخت وجه کارت اعتباری را انتخاب کنید . لازم به ذکر است که اگر تمایل ندارید اطلاعات تمامی مراحل آزمون دکتری اعم از ثبت نام ، کارت ورود به لسه آزمون دکتری و … به شما ارسال شود ، روی لینک (( سریال ثبت نام دکتری ۱۴۰۰ و اعلام عدم تمایل به دریافت پیامک اطلاع رسانی از سازمان سنجش )) کلیک کنید .

در صفحه بعد شماره پیگیری پرداخت ذکر شده که باید حتما یادداشت شود . سپس با داشتن یک کارت عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم می باشد ، می توان هزینه ثبت نام را پرداخت کرد . هزینه ثبت نام آزمون دکتری سال گذشته ۷۵ هزار تومان بوده است . هزینه ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۰ ، صد و پنجاه هزار تومان معادل ۶۰ هزار تومان فقط به عنوان وجه ثبت نام اعلام شد البته آن دسته از افرادی که تمایل دارند اطلاعات تمامی مراحل آزمون دکتری که شامل کد پیگیری ثبت نام ، ویرایش و … برای آن ها ارسال شود ، باید مبلغ ۶۰ هزار و ۵۰۰ تومان پرداخت کنند . بعد از تکمیل مراحل پرداخت اینترنتی یک سریال ثبت نام به داوطلب داده می شود که به وسیله آن می تواند در آزمون دکتری ثبت نام کند .

راه دوم : متقاضی با وارد شدن به آدرس epay.sanjesh.org/Payment/Default.aspx مستقیما وارد صفحه انتخاب نوع کارت اعتباری هدایت می شود و مابقی مراحل به صورت روش اول است .

مطالب مشابه...

0 افکار در “هزینه ثبت نام دکتری ۱۴۰۰”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *