هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸

یکی از مراحلی که متقاضیان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ ملزم به انجام آن می باشند پرداخت هزینه های برگزاری آزمون می باشد . با توجه به این که کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ به صورت هماهنگ و یکپارچه برگزار شده و ثبت نام کلیه متقاضیان از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد ، داوطلبان رشته محل های دانشگاه آزاد ملزم به پرداخت هزینه جداگانه ای تحت عنوان هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ نبوده و تنها با خرید یک کارت اعتباری می توانند هم متقاضی رشته محل های دانشگاه های سراسری و هم دانشگاه آزاد شوند . پرداخت این هزینه که به صورت اینترنتی و از طریق یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب صورت می گیرد با مراجعه به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ امکان پذیر است . در ادامه هزینه ثبت نام و نحوه خرید کارت اعتباری کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .

هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸

سال گذشته داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ با پرداخت مبلغ ۳۶۰۰۰۰ ریال مجاز به ثبت نام در رشته امتحانی مورد علاقه خود بودند . به دلیل تغییراتی که هر ساله در میزان این مبلغ شاهد هستیم احتمالا امسال نیز هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ با تغییرات جزئی همراه خواهد بود که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ به اطلاع داوطلبان می رسد . البته این مبلغ فقط به ازای شرکت در آزمون یک کد رشته امتحانی بوده و متقاضیانی که قصد ثبت نام در کد رشته امتحانی دوم ( شناور ) را دارند می بایست کارت اعتباری جداگانه ای به همین مبلغ تهیه کنند .

نحوه خرید کارت اعتباری کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸

اولین قدم برای خرید کارت اعتباری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org می باشد . داوطلبان پس از مراجعه به این سایت می بایست از منوی سمت چپ بر روی گزینه ” خرید کارت اعتباری ” کلیک کرده و در صفحه جدید گزینه مربوط به سریال ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ را انتخاب نمایند . در ادامه وارد سامانه خرید کارت اعتباری آزمون مربوطه شده و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی درگاه پرداخت اینترنتی بانک در مقابل داوطلب قرار می گیرد . حال با استفاده از یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پرداخت هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ برای داوطلب فراهم می شود . برای مشاهده راهنمای خرید کارت اعتباری این آزمون توصیه می کنیم مقاله هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ را مطالعه نمایید .

مطالب مشابه...

0 افکار در “هزینه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *