ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

امسال نیز احتمالا شاهد ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ در مهر ماه خواهیم بود . در این مرحله متقاضیان پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش اطلاعات فردی و تحصیلی خود را در فرم مربوطه درج کرده و از این طریق علاقه مندی خود را برای شرکت در آزمون ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ اعلام می کنند . درج اطلاعات درست و بی نقص جزو مواردی است که می بایست در زمان ثبت نام مورد توجه قرار گیرد تا در مراحل بعدی باعث ایجاد دغدغه داوطلبان نشود . از این رو به متقاضیان توصیه می شود در زمان تکمیل فرم ثبت نام ، مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ را به همراه داشته باشند . هر چند این نکته بارها و بارها در دفترچه ثبت نام آزمون مذکور تکرار شده و داوطلبان را از اهمیت این موضوع مطلع می کند اما گاها با متقاضیانی مواجه هستیم که به دلیل بی دقتی و عدم توجه ، برخی اطلاعات خود را نادرست درج کرده و به دنبال راه حلی برای اصلاح آن می باشند . سازمان سنجش برای این دسته از داوطلبان فرصتی در نظر می گیرد تا اطلاعات خود را ویرایش نمایند . در ادامه زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .

زمان ویرایش ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

سازمان سنجش در دو بازه زمانی فرصت ویرایش اطلاعات ثبت نام را در اختیار داوطلبان ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ قرار می دهد:

۱- در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷
۲- در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

طبق تجربه ای که از سال گذشته داریم زمان ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ احتمالا در نیمه دوم مهر ماه خواهد بود که مرحله اول ویرایش اطلاعات ثبت نام هم در همین زمان صورت می گیرد .

در صورتی که داوطلبی در این زمان متوجه وجود اشتباه در اطلاعات خود نشده و بعد از اتمام زمان ثبت نام قصد ویرایش اطلاعات ثبت نامی را داشته باشد باید در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدام کند . در صورتی که امسال نیز آزمون ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ در دی ماه برگزار شود زمان دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان چند روز قبل از برگزاری آزمون یعنی اوایل دی ماه خواهد بود .

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

در صورتی که داوطلب قبل از اتمام زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ متوجه اشتباه یا نقصی در اطلاعات ثبت نامی خود شود کافی است با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به اصلاح این موارد اقدام نماید . بدین منظور می بایست روی لینک ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ کلیک کرده و در صفحه باز شده گزینه ویرایش اطلاعات ثبت نامی را انتخاب نماید . در این مرحله امکان ویرایش کلیه اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام وجود خواهد داشت .

اما در اکثر موارد متقاضیان پس از اتمام مهلت ثبت نام متوجه اشتباهات خود شده و تصمیم به ویرایش اطلاعات ثبت نامی می گیرند . این داوطلبان باید تا زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ منتظر مانده و در بازه زمانی اعلام شده برای اصلاح اطلاعات مورد نظر اقدام نمایند . در این مرحله محدودیت هایی برای داوطلبان در نظر گرفته می شود که بر اساس آن تنها قادر به ویرایش برخی اطلاعات خود می باشند . سال گذشته امکان ویرایش نام ، خانوادگی ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، کد ملی ، مؤسسه فارغ‌التحصیلی ، تاریخ فارغ‌التحصیلی ، معدل مقطع کارشناسی ، معدل مقطع کاردانی ( مربوط به دانشجویان یا فارغ‌ التحصیلان مقطع کارشناسی ناپیوسته ) و کد رشته‌ محل های انتخابی براساس اولویت علاقه داوطلب در این مرحله وجود داشت . اما اصلاح سایر موارد تنها با مراجعه به باجه های رفع نقص امکان پذیر بود .

مطالب مشابه...

0 افکار در “ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *