ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری ۹۸

یکی از مشکلاتی که هر ساله ، برای تعدادی از داوطلبان آزمون دکتری به وجود می آید ، اشتباه وارد کردن یک یا چند قسمت از اطلاعات ثبت نامی می باشد . با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام دکتری ۹۸ ، هر زمان مشخص شود که داوطلب ، حقایقی را کتمان کرده ( چه عمدی و چه سهوی ) یا واجد یکی از شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه ثبت نام دکتری نیست ، در هر مرحله ای که باشد ، از آزمون محروم خواهد شد . در نتیجه داوطلبان مذکور خواهان زمانی برای ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری هستند . از این رو سازمان سنجش این امکان را در دو نوبت ( در حین ثبت نام دکتری و در حین دریافت کارت ورود به جلسه دکتری ) برای داوطلبان فراهم کرده تا بتوانند در صورت اشتباه وارد کردن یکی از قسمت های فرم ثبت نام ، آن را ویرایش نمایند . به منظور آگاهی بیشتر از زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری ۹۸ ، خواندن ادامه مقاله را به شما توصیه می کنیم .

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری ۹۸

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری ۹۸ یک بار در حین زمان ثبت نام دکتری ۹۸ ( آذر ماه ۹۷ ) و بار دیگر در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸ ( اسفند ماه ۹۷ ) وجود دارد . در نوبت اول ویرایش ثبت نام دکتری ، داوطلبان امکان ویرایش تمامی اطلاعاتشان را خواهند داشت اما در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ، فقط اطلاعات نام ، نام خانوادگی ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، کدملی ، معدل و تاریخ فارغ التحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، نام دانشگاه یا موسسه مقعط کارشناسی ارشد ، سهمیه مربیان و محل خدمت مربی قابل ویرایش است . البته داوطلبانی که در بند های مربوط به معلولیت ، زبان خارجی و جنسیت مغایرت مشاهده می کنند ، می توانند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ، با مراجعه به باجه های رفع نقص ، مغایرت ها را رفع سازند . در حال حاضر زمان دقیق ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ مشخص نشده است . در صورتی که زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری ۹۸ به پایان رسیده و متوجه وجود مغایرتی در اطلاعات خود هستید ، می توانید از طریق ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش ، آن ها را از وجود مغایرت مطلع کرده و درخواست تغییر اطلاعات دهید .

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری ۹۸

متقاضیانی که در زمان ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ متوجه اشتباهی در اطلاعات ثبت نامی خود می شوند ، می توانند قبل از اتمام فرصت ثبت نام ، بعد از ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org از قسمت ویرایش ثبت نام ، اطلاعات خود را ویرایش کنند .

اما متقاضیانی که بعد از اتمام زمان ثبت نام دکتری متوجه اشتباهی در اطلاعات ثبت نامی خود می شوند ، می توانند در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸ مغایرت یا مغایرت ها را ویرایش کنند . در سایت سازمان سنجش ، لینکی با عنوان (( کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری PH.D ( نیمه متمرکز ) سال ۱۳۹۸ )) قرار خواهد گرفت که داوطلبان با کلیک بر روی آن باید اطلاعات شخصی را وارد کرده و کارت خود را مشاهده کنند و در صورت وجود مغایرت ، نسبت به ویرایش آن اقدام کنند . در حال حاضر لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۸ فعال نشده است .

مطالب مشابه...

0 افکار در “ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری ۹۸”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *