ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸

امسال شیوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد کمی متفاوت تر از سال گذشته می باشد . دانشگاه آزاد سامانه یکپارچه مدیریت انتخاب رشته را طراحی کرده که از طریق آن داوطلبان بتوانند نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته خود اقدام کنند اما با توجه به جدید بودن این سامانه بعضی از داوطلبان در مراحل انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ خود دچار مشکل شدند یا بعضی از آن ها تمایل به تغییر در اولویت های انتخابی خود بعد از فشردن دکمه ثبت نهایی را داشتند که در این سامانه امکان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته تعبیه نشده بود . با درخواست مکرر داوطلبان ، دانشگاه آزاد قول ایجاد قسمتی مجزا در این سامانه به عنوان ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد را در آینده ای نزدیک داده است . در این مقاله توضیح مختصری در ارتباط با زمان و نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ می دهیم .

 

” ویرایش اولویت های انتخابی داوطلبان فقط ۱ نوبت امکان پذیر است و هیچگونه درخواستی مبنی بر ویرایش مجدد امکان پذیر نیست . “

زمان ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸

انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ از روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه آغاز شده و تا ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۲ خرداد ماه تمدید شده است .

امکان ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲ خرداد آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۴ خرداد ماه ادامه خواهد داشت .

آخرین مهلت ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۹ خرداد آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۱ خرداد ماه خواهد بود .

نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸

داوطلبان متقاضی ویرایش انتخاب رشته دکتری بعد از ورود به سامانه یکپارچه مدیریت انتخاب رشته میتوانند از طریق منوی سمت راست گزینه ویرایش انتخاب رشته را انتخاب کنند .

حال صفحه انتخاب رشته قبلی داوطلب باز می شود .

امکان حذف یک رشته محل با کلیک بر روی وجود دارد . لازم به ذکر است که بعد از حذف ، اضافه یا تغییر در الویت های انتخابی و با زدن دکمه ثبت نهایی ، دیگر قادر به ویرایش مجدد انتخاب رشته نیستید .

 

” ویرایش اولویت های انتخابی داوطلبان فقط ۱ نوبت امکان پذیر است و هیچگونه درخواستی مبنی بر ویرایش مجدد امکان پذیر نیست . “

 

مشاوره انتخاب رشته دکتری ۹۸

مطالب مشابه...

0 افکار در “ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *