ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ بر اساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش، می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر ۴۰ کدرشته محل را انتخاب کنند. آن دسته از داوطلبانی که قصد تغییر، حذف یا اضافه کردن اولویت های انتخابی خود را دارند می توانند در زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸، نسبت به ویرایش انتخاب ها اقدام نمایند. در این مقاله توضیح مختصری در ارتباط با زمان و نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ می دهیم.

” ویرایش اولویت های انتخابی داوطلبان فقط ۱ نوبت امکان پذیر است و هیچگونه درخواستی مبنی بر ویرایش مجدد امکان پذیر نیست. “

زمان ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸

سال گذشته امکان ویرایش اطلاعات در حین فرآیند انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد وجود نداشت اما بنابر درخواست های مکرر داوطلبان به مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، این امکان بعد از اتمام زمان انتخاب رشته در دو نوبت دوم تا چهارم خرداد و نهم تا یازدهم خرداد فراهم شد. امسال نیز پیش بینی می شود که امکان تغییر اطلاعات انتخاب رشته دکتری آزاد ۹۸ برای داوطلبان فراهم گردد اما در حال حاضر زمان آن مشخص نیست.

نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸

متقاضیان ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سال ۹۸ بعد از ورود به سامانه یکپارچه مدیریت انتخاب رشته می توانند از طریق منوی سمت راست گزینه ویرایش انتخاب رشته را انتخاب کنند.

حال صفحه انتخاب های داوطلب باز می شود.

در زمان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته دکتری آزاد، امکان اضافه کردن، جابجایی و حذف رشته محل ها وجود دارد. حذف رشته محل ها با کلیک بر روی و جابجایی رشته محل ها با کلیک کردن روی رشته محل و جابجایی آن به محل دلخواه جدید صورت می پذیرد.

لازم به ذکر است که بعد از حذف، اضافه یا تغییر در الویت های انتخابی و با زدن دکمه ثبت نهایی، دیگر قادر به ویرایش مجدد انتخاب رشته نیستید.

مراحل بعد از ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸

بعد از اینکه زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ به اتمام رسید دانشگاه آزاد با بررسی فرم های انتخاب رشته و نمرات کتبی آزمون هر یک از داوطلبان ( تراز مندرج در کارنامه اولیه دکتری ) و با توجه به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در هر واحد، اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری ۹۸ را در سایت azmoon.org اعلام می کند. هر داوطلب باید متناسب با زمانبندی منتشر شده توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، به مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد برود. سال گذشته شیوه برگزاری مصاحبه دکتری آزاد به صورت منطقه آمایشی تغییر یافت. یعنی هر داوطلب می بایست نسبت به انتخاب مناطق آمایشی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ در سایت مذکور اقدام کند و در همان قسمت نیز هزینه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ را پرداخت نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۹۸ را مطالعه نمایید.

مطالب مشابه...

0 افکار در “ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *