کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۸

بر اساس جدول زمان بندی منتشر شده از سوی سازمان سنجش ، داوطلبان می توانند از تاریخ رویدادهای مهم آگاه شده و برنامه ریزی خود را انجام دهند . یکی از این رویدادها دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ می باشد که چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون ارشد ۹۸ قابل دریافت است . کلیه داوطلبانی که در ثبت نام کارشناسی ارشد و یا مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ ، فرم ثبت نام آزمون را تکمیل کرده و کد رهگیری دریافت نموده اند می بایست در زمان تعیین شده برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۹۸ اقدام نمایند . در ادامه به بررسی زمان و جزییات مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۸ می پردازیم.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۸

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش داوطلبان لازم است از روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه ۹۸ با مراجعه به سایت این سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد ۹۸ و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند . با توجه به یکپارچه شدن کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ، کلیه متقاضیان رشته محل های دانشگاه آزاد نیز می بایست در همین زمان به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد در آزمون جامعی که این سازمان برگزار می کند ، شرکت نمایند .

ویرایش معدل در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۸

بر اساس ضوابط دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۸ ، دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی که جزو داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ می باشند می بایست در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد نسبت به ویرایش معدل خود اقدام نمایند . به عبارت دیگر آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۶ فارغ التحصیل شده اند می بایست معدل مندرج در مدرک کارشناسی خود و آن دسته از داوطلبانی که تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۸ فارغ التحصیل خواهند شد ، میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده خود را تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۶ در قسمت مربوط به ویرایش اطلاعات ثبت نامی وارد نمایند . با توجه به این که داوطلبان در صورت قبولی ملزم به ارائه مدارک معتبر مقطع کارشناسی خود می باشند ، در درج معدل خود دقت کافی را به کار گیرند .

باجه های رفع نقص اطلاعات کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۸

پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ ، کلیه اطلاعات داوطلبان اعم از اطلاعات فردی ، معدل ، کد و نام رشته امتحانی ، تاریخ و محل فارغ التحصیلی ، نوع سهمیه ، حوزه امتحانی و زمان دقیق برگزاری آزمون بر روی آن درج شده است . متقاضیان می بایست این اطلاعات را با دقت بررسی کرده و در صورت مغایرت با فرم ثبت نامی نسبت به رفع آن اقدام نمایند . اصلاح برخی از بندهای مندرج در کارت توسط داوطلب و با مراجعه به بخش ” ویرایش کارت ” سایت سازمان سنجش امکان پذیر می باشد اما در برخی موارد خاص هم چون مغایرت زبان خارجی درج شده ، نوع معلولیت ، جنس و … سازمان سنجش ، تمهیدات لازم را به کار گرفته و باجه های رفع نقص را در چندین حوزه مختلف تعبیه کرده است . آدرس این حوزه ها در سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. حدودا یک ماه پس از برگزاری کنکور ارشد ۹۸ ، شاهد اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد ۹۸ و پس از آن انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۸ و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۸ خواهیم بود .

مطالب مشابه...

0 افکار در “کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ۹۸”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *