کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

داوطلبانی که در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کرده و رشته محل های مورد علاقه خود را انتخاب می نمایند ، برای حضور در جلسه آزمون ملزم به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ می باشند . این کارت حاوی اطلاعات فردی ، اطلاعات تحصیلی ، زمان و مکان برگزاری آزمون می باشد . متقاضیان می بایست طبق روال سالیان گذشته چند روز قبل از برگزاری آزمون به سایت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی ، کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ را دریافت نمایند . پس از آن داوطلب می تواند بر اساس آدرس و زمان مندرج بر روی کارت به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کرده و در آزمون رشته امتحانی انتخابی شرکت نماید . در ادامه زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

کلیه داوطلبان واجد شرایط که در زمان ثبت نام یا تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ اطلاعات خود را در فرم ثبت نام اینترنتی درج کرده و کد رهگیری دریافت کرده اند می بایست چند روز قبل از زمان برگزاری کنکور ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند . سال گذشته زمان دریافت کارت این آزمون ۵ لغایت ۷ دی ماه بود و داوطلبان روز ۸ دی ماه در جلسه آزمون حضور یافتند . با توجه به این که هنوز برنامه زمان بندی آزمون فراگیر ارشد پیام نور ۹۷ از سوی سازمان سنجش اعلام نشده توصیه می کنیم برای اطلاع دقیق از زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد شوید . بر اساس جدیدترین اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ روز جمعه ۲۳ آذر ماه برگزار شده و داوطلبان در روزهای ۲۱ و ۲۲ آذر ماه فرصت دارند برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند .

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

پس از اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ داوطلبان می بایست به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و از منوی سمت راست گزینه پیام نور را انتخاب نمایند . در ادامه با کلیک بر روی لینک ” دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ۹۷ ” و درج اطلاعات درخواستی امکان مشاهده و پرینت کارت آزمون برای داوطلبان فراهم می شود . اطلاعات لازم برای دریافت کارت آزمون شامل شماره پرونده ، شماره سریال و کد پیگیری است که در زمان ثبت نام در اختیار داوطلب قرار گرفته است .

در صورتی که داوطلبی اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده باشد می تواند با ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش نسبت به بازیابی اطلاعات خود اقدام نماید .

ویرایش اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

ممکن است برخی متقاضیان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر ارشد پیام نور ۹۷ متوجه اشتباه در مندرجات کارت آزمون شوند . سازمان سنجش به منظور ویرایش و تصحیح اطلاعات نادرست امکاناتی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد . به عنوان مثال داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت در بندهای مربوط به اطلاعات فردی ، اطلاعات تحصیلی ، رشته محل های انتخابی و سهمیه ثبت نامی می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند . هم چنین در خصوص مغایرت در بندهای مربوط به ” جنس و معلولیت ” مراجعه به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه های رفع نقص امکان رفع اشکالات احتمالی را فراهم می کند . وجود اشکال و مغایرت در عکس داوطلب نیز از مواردی است که برای رفع آن می بایست به باجه های رفع نقص مراجعه کرد . آدرس و محل باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ و زمان مراجعه به این باجه ها هم زمان با انتشار کارت آزمون در اختیار داوطلبان قرار می گیرد .

ویرایش معدل در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

با توجه به تاثیر ۲۰ درصدی معدل کارشناسی در نمره نهایی آزمون فراگیر ارشد ۹۷ ، داوطلبان باید در درج معدل خود نهایت دقت را به کار گیرند . بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ فارغ التحصیلان کارشناسی می بایست معدل مندرج در مدرک کارشناسی و دانشجویان سال آخر معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۷ را وارد نمایند . در صورتی که داوطلبان به هر دلیلی معدل خود را اشتباه وارد کرده و پس از اتمام زمان ثبت نام متوجه شوند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ فرصت خواهند داشت برای اصلاح آن اقدام نمایند .

مطالب مشابه...

0 افکار در “کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *